W ciszy i zaufaniu będzie wasza moc - Iz.30-15
Blog > Komentarze do wpisu
Modlitwa 'Pod Twoją obronę' kontra Biblia

pod twoją obronę

Trzy atrybuty, które TYLKO Pan Bóg posiada, zostały bezwstydnie przypisane Maryi, która nigdy ich nie posiadała. Nigdzie w Biblii nie możemy wyczytać, że Maria została takimi atrybutami obdarzona, nawet z kontekstu czy na siłę tego nie da się zrobić. Ta modlitwa daje ludziom fałszywe poczucie tego, że wołając do swojej 'Pani', zostaną zrozumiani i wysłuchani gdyż ona ma matczyne serce, i nikt tak jak matka, nie jest w stanie współczuć swoim dzieciom (co moim zdaniem też jest fałszywą nauką).

Ja wiem, że odezwą się znowu głosy, że nienawidzę katolików i ich atakuje, ale ta i inne modlitwy Maryjne, zwodzą serca moich bliskich również, dlatego tak bardzo to mnie boli. Kiedy kochasz ludzi, a przy tym poznałeś prawdę, to chcesz się dzielić nią z innymi, chcesz ich zbawienia! To jest tak jakbyś dowiedział się, że coś jest trucizną i spożywanie tego zabija. Czy nie podzieliłbyś się tą wiadomością z innymi, którzy to coś nieświadomie spożywają, aby ich ostrzec i uratować od niechybnej śmierci?

O ileż ważniejsze jest ostrzeżenie ludzi o truciźnie duchowej, niebiblijnej nauce, która zabija ich relację z Bogiem i może doprowadzić ich do śmierci wiecznej.

Chwała Panu za 'odtrutkę' i prawdziwe lekarstwo dla naszej duszy, Słowo Boże, które jest "życiem dla tych, którzy je znajdują, i lekarstwem dla całego ich ciała." Ks. Przysłów 4:22

poniedziałek, 27 listopada 2017, madapitu

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: