W ciszy i zaufaniu będzie wasza moc - Iz.30-15
Blog > Komentarze do wpisu
Kiedy będzie przebudzenie?

Kiedy byłem na początku swej drogi z Bogiem słowo, które bardzo często się wtedy powtarzało to było 'PRZEBUDZENIE'. Właściwie wszędzie gdzie byłem o tym się mówiło i o to zabiegało.

Wydawało mi się w tamtym czasie, że przebudzenie to jest jakiś priorytet kościoła, który przychodzi przez szczególny rodzaj namaszczenia stępującego od Ducha Świętego, które jest wynikiem odpowiedniego zachowania i modlitwy wybranych, specjalnie 'namaszczonych' oraz mocnych w wierze chrześcijan. Tak to wyglądało lata wstecz i taka też towarzyszyła temu nauka.

Dziś jest podobnie choć używa się do tego innych określeń jak: 'nowe objawienie','nowe namaszczenie', 'nowe poznanie' itp., a ludzie nadal jeżdżą od konferencji do konferencji, od nauczyciela do nauczyciela, bo szukają przebudzenia. Oby jak najwięcej cudów, oby jak najwięcej znaków, oby jak największa moc, a Biblia, żywe Słowo Boga, leży w końcie pokryta warstwą kurzu!

Zaślepieni fałszywą ewangelią tele-ewangelistów oraz filozofią Wschodu i okultyzmu, które weszły do kościoła, starają się odnaleźć formułę, za pomocą której staną się napełnieni mocą, zdrowi, piękni i bogaci. To tak jakby poprzez rodzaj szczególnego zaklęcia, można było na zawołanie przywołać obecność Bożą, i ujrzeć duchowe 'fajerwerki'.

Problem polega na tym, że szuka się tego przysłowiowego 'namaszczenia' zamiast Boga! Szuka się cudów, mocy i znaków zamiast Tego, od którego się to wszystko zaczyna, czyli Jezusa Chrystusa!

Dziś wiem, że nie ma 'magicznej' formuły i jakiś tylko specjalnie wybranych i wtajemniczonych do tego celu ludzi, bo to nie jest Harry Potter!

Możemy mieć wszystko, znaki, cuda, moc, ale jeśli nie mamy Jezusa Chrystusa za Pana i Boga w naszym życiu to nie mamy nic!

Przebudzenie może przyjść przez każdego, kto ma czyste serce, kocha Boga i jest wierny Słowu Bożemu.

Chcesz wiedzieć kiedy będzie przebudzenie?

Dowiesz się tego w 7 sekund...

czwartek, 05 października 2017, madapitu

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: