W ciszy i zaufaniu będzie wasza moc - Iz.30-15
Blog > Komentarze do wpisu
Być w Bożej obecności

Dla każdego chrześcijanina najlepszym miejscem przebywania jest bycie w obecności Bożej. Nasz Bóg jest żywym Bogiem, który jest wszechobecny i wszechpotężny, dlatego możemy się z Nim spotkać o każdej porze i w każdym miejscu, a On jako nasz dobry Ojciec wysłucha nas, bo Elohim to nie jest martwa figura lub obraz, który stoi lub wisi, a kiedy wołasz to nie odpowiada, bo jest pozbawiony ducha, ale jest żywym Bogiem, który słyszy. To właśnie On troszczy się o nas - zaopatruje, u...zdrawia, wspiera, prowadzi, ale też i wychowuje nas. Nie ma takiego drugiego Boga, z którym można by mieć taką realną i osobistą relację. Kiedy upadasz On cię podniesie, kiedy się boisz, On cię ochroni i usunie strach, kiedy zbłądzisz, On cię skoryguje i wyprowadzi na prostą drogę, kiedy wszyscy zawodzą, On pozostaje wierny!

Dzisiaj być może musisz usłyszeć słowa, które uleczą twój strach i niepewność : 'Bóg jest większy od wszystkich, i nikt nie może wyrwać cię z Jego ręki' - Ew. Jana 10:29

W obecności Boga znajdziesz pokój i ukojenie dla swej duszy, tam nabierzesz siły i nadziei. Jego łaska jest zawsze obecna, nigdy jej dla nas nie brak. Jesteś spragniony? Przyjdź i pij ze źródła wody niewysychającej, bo On daje swego Ducha bez miary. Jego moc jest wystarczająca abyś stanął pewnie na nogi. Bóg jest tym, który cię kocha. Nie szukaj innych dróg, nie daj się oszukać, tylko Bóg 'Jestem, który jestem' może ci pomóc. On jest Bogiem mocnym i najlepszym Ojcem.

Możemy więc pomodlić się słowami piosenki Paula Wilbura :

"Chce się ukryć tam gdzie powódź zła nie może mnie dosięgnąć,
gdzie jestem pokryty krwią.
Chce być, tam gdzie knowania zła nie mogą mnie dotknąć.
W Twej obecności, Boże.

W Twej obecności jest miejsce tam, gdzie należę
W Twojej obecności, w Panu naszym Bogu
W Twojej obecności jest miejsce, gdzie jestem silny"

środa, 21 czerwca 2017, madapitu

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: